KONST / Litografier / Färglitografi 15286105
nr 1528 6105
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 7/150, tupp. Färglitografi, bildmått: 27x20cm, yttermått inklusive ram: 50x42cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:58:21
300 kr
350 kr
400 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin